OFERTA ZEGARMISTRZ MARIA WITCZAK MOGILNO

logo

Moja pracownia zegarmistrzowska posiada ponad 60-letnią tradycję. Jej działalność została zapoczątkowana w 1957 roku. Dzięki temu udało mi się wypracować odpowiednie standardy obsługi oraz zdobyć wiedzę i doświadczenie potrzebne do dystrybucji i serwisu renomowanych marek zegarków naręcznych, zegarów ściennych, stojących oraz budzików. Jestem wdzięczna za to, że wybrali Państwo moją pracownię. Dziękuję.

Konkurencyjny cennik oraz odpowiednia jakość usług i asortymentu, zbudowane przez te wszystkie lata, procentują każdego kolejnego dnia działalności mojego sklepu i pracowni. Wymagania i indywidualne potrzeby moich Klientów są dla mnie równie istotne, co Państwa satysfakcja z warunków i efektów mojej pracy oraz z precyzji wykonania czasomierzy, których dystrybucją zajmuje się mój sklep.

 1. image
  Zegarki naręczne

  Stanowią one zasadniczą część oferowanego asortymentu. Przedstawiam poniżej firmy, z którymi współpracuję oraz oferowane marki zegarków.

 1. image
  Zegary ścienne

  Oferuję zegary ścienne do pokoju, salonu i do kuchni wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły oraz stanowiące oryginalne pomysły na dekoracje wnętrz.

 1. image
  Budziki

  Z budzikami sprzedawanymi w moim sklepie już nigdy nie uda Ci się zaspać! Polecam szczególnie budziki kontrolowane falami radiowymi!

 1. image
  Baterie

  W sprzedaży posiadam duży wybór baterii takich firm, jak: Duracell, Maxell, Sony, Seizaken. Zapraszam do sklepu na zakupy!

 1. image
  Paski i bransolety

  W sprzedaży oferuję różne rodzaje pasków wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Bransolety wykonane są z nierdzewnej stali.

 1. image
  Obrazki okolicznościowe

  Obrazki okolicznościowe ze srebra i drewna mogą być bardzo oryginalnym prezentem, np. z okazji narodzin i chrztu dziecka,
  I Komunii Świętej, imienin, urodzin itp.


 1. image
  Usługi

  Oferuję profesjonalne usługi w zakresie napraw, remontów i konserwacji zegarów, zegarków naręcznych, budzików. Polecam też usługę wymiany baterii w zegarkach kwarcowych. W przypadku dużych zegarów na życzenie dojeżdżam osobiście do klienta.

 1. image
  Kontakt

  Zegarmistrz Maria Witczak
  Plac Wolności 19
  88-300 Mogilno
  Telefon: +48 52 315 52 49
  Mobile: +48 604 189 892
  Fax: +48 52 315 50 32

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!

+48 52 315 52 49 | +48 604 189 892